Bursa’da Gay Barlar ve Kulüpler

Daha önce bu bölümde bir site ziyaretçisi tarafından bildirilen bir kafe sahibinden aşağıdaki gibi saçma sapan ve nefret dolu ve üstelik yasalara ve anayasaya aykırı bir mesaj aldığımız için sayfadan sildik. Lütfen kendi bölgenizdeki mekanlar hakkında bilgi verirken çok seçici olunuz, ve mümkünse mekan sahiplerini onayını alınız. Eşcinsellere nefretle yaklaşan şahsiyetlerin mekanlarının reklamını boşuna yapmayalım. Eşcinselliğe bazı cahil insanların nasıl yaklaştığını göstermek için gelen mesajı aynen yayınlıyoruz:
“Sitenize sahibi olduğum Cafe Gay mekanı olarak eklenmiş. Bunu şiddetle kınıyorum.Ve bu yazının bu sayfadan hemen kaldırılmasını istiyorum.Benim işletmenin kapısından içeri giremezler bu şekildeki şahsiyetler. Bu yazının kaldırılmaması halinde ve bundan sonrada işletmemin adının bana sorulmadan buralara eklenmesi durumunda maddi ve manevi tazminat için mahkemeye başvuracağım.”

Biz yine de bu kategoriye dahil olabilecek diğer gay yada gay-dostu yerler hakkında bilgi sahibi olanların yada rehberimizde yer almak isteyen mekanların form sayfamız vasıtasıyla bize ulaşmalarını bekliyoruz
Trkahkaha401

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s